start > biurka regulowane > rodzaje biurek

Rodzaje biurek

- biurka dla dzieci
- biurka dla młodzieży lub do biura
- biurka wysokie
- rozwiązania niestandardowe

Charakterystyczną cechą wspólną wszystkich biurek regulowanych jest możliwość dostosowania wysokości blatu do wzrostu użytkownika. W zależności od modelu możemy także ustawić kąta nachylenia blatu, dostosowując go do rodzaju wykonywanych zadań. Każdy ma inne potrzeby oraz wzrost. Warto zawsze stosować takie rozwiązania, które w znaczącym stopniu zapobiegną wadzie postawy. Łatwiej zapobiegać niż leczyć. Coraz więcej czasu spędzamy przy biurku, w każdym wieku. Świadome podejście do zagadnień związanych z zdrowiem naszych dzieci czy własnego ograniczy w póżniejszym czasie problemów z kręgosłupem, bólami mięśni, mikro urazów czy złej postawie i wady kręgosłupa u najmłodszych. Najczęściej spotykane biurka w sprzedaży posiadają wysokość 72 - 75 cm. Jest to wysokość dla osoby dorosłej i to o wzroście powyżej 175 cm. Cechą różniącą poszczególne biurka to minimalna i maksymalna wysokość ich ustawienia.

Biurka dla dzieci

Highslide JS

Model LW-1 biurko regulowane dla dziecka

Biurka dla dzieci - biurka idealnie nadają się dla dzieci od 3 roku życia. Możliwość ustawienia biurka od 52 cm pozwala na tworzenie arcydzieł przez dzieci. Biurko posiada 10 ustawień aż do wysokości 73 cm. A wiec maksymalna wysokość jest już dla osoby dorosłej. W zależności od modelu jaki wybierzemy istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia blatu. Ta cecha jest szczególnie ważna w najmłodszym okresie zabaw czy nauki. Zalecane ustawienia blatu to:

5 stopni do rysowania,
10 stopni do pisania,
15 stopni do czytania.

W naszych biurka regulowanych zastosowane zostały jeszcze wartości pośrednie. A więc mamy 6 ustawień. Regulacja zastosowana jest obustronnie, dla zapewnienia pełnej stabilności blatu zwłaszcza w czasie zabaw dzieci.

Highslide JS

Model LW-29 biurko dla młodzieży lub do biura

Biurka dla młodzieży lub do biura

Biurka dla młodzieży lub do biur różnią się od biurek dziecięcych tylko regulacją wysokością na jaką unosi się biurko. Biurka przeznaczone dla tej grupy Klientów regulują wysokość biurka od 65 do 82 cm. Najniższa regulacja biurka pozwala na pracę osobie o wzroście 160 cm. Ilość rodzajów biurek pozwala na wybór rozwiązania każdej grupie zawodowej. Dodatkowym rozwiązaniem mogą być panele stojące lub przykręcane do blatu stanowiące oddzielenie stanowisk lub będące dodatkowym miejscem do przypinania ważnych informacji. Więcej informacji o wysokościach regulacji biurek można zobaczyć w tabeli ustawień.

Highslide JS

Biurko wysokie do biur i na konferencje

Biurka wysokie

"Biurka wysokie" - coraz częściej wybierane rozwiązanie do biur, związane z dbałością o własne zdrowie. Zmieniając styl pracy z siedzącej na stojącą i odwrotnie, zmniejszamy możliwość wystąpienia bólów kręgosłupa czy karku. Biurka tego rodzaju posiadają regulowaną wysokość od 75 cm do 114 cm. Z możliwością zamontowania półki pod klawiaturę i półki pod urządzenia np: drukujące. Wymiary takich biurek są z reguły nie wielkie, jednak nie ma przeszkód by wykonać blat biurka o szerokości 160 cm. Szerokości jakie proponujemy do codziennej pracy to zakres 60 cm do 100 cm. Dodatkowo stosując kontener przy blatowy o wysokości 75 cm znacznie zwiększamy zakres stołu roboczego. Mniejsza wielkość blatu roboczego sprawia, że jedna osoba jest w stanie zmienić ustawienie wysokości biurka i postawić je.

Biurka niestandardowe

Każdy model można zmieniać według własnych potrzeb. Dzięki cyfrowej produkcji możemy zaprojektować i wyprodukować, każde rozwiązanie jakie potrzebujemy w codziennym życiu.


Highslide JS

Biurko o potrójnym układzie blatu. Tylnia część blatu stała na której możemy postawić nadstawkę. Pierwsza otwierana do góry pełniąca rolę sekretarzyka. Miejsce pracy dla rodziców, z przestrzenią na pozostawienie sprzętu. Druga to szuflada z blatem podnoszonym dla dziecka. Biurko idealne dla osób, które szukają oszczędności miejsca w domu.

Highslide JS

Biurko dla bliźniaków o długości 180 cm, z wyjmowanym po środku kontenerem.

Highslide JS

Biurko typ L. o długości 160 cm na 140.

... takie meble regulowane - tylko w LWIKI.

Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dowolnej porze.

AntiBot 

Zawsze mozemy zaproponowac indywidualne rozwiazania.

  • Adres siedziby:
    LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a, 05-090 Raszyn Polska
  • NIP: 534 252 29 16
  • KRS: 0000 626 999
  • REGON: 364 921 815 00000
  • Telefon: 515 0 79 79 0
  • Email: info@lwiki.pl
  • strona firmowa: www.Lwiki.pl
  • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl