start > biurka regulowane > możliwości dla biurek

Możliwości dla biurek

Highslide JS

Stabilna i bezpieczna konstrukcja, nawet przy pełnym wysunięciu nogi !

Szeroki zakres regulacji wysokości

Biurko posiada 10 różnych ustawień wysokości biurka w zależności od wzrostu użytkownika.

Szeroki zakres regulacji pozwala na zastosowanie biurka dla każdego dziecka w różnym przedziale wiekowym. W zależności od modelu jaki wybierzemy zakres regulacji i tak dla biurek dziecięcych wysokość minimalna wynosi 52 cm. Wysokość taka pozwala na posadzenie 3 letniego dziecka przy biurku regulowanym "rosnącym" z zachowaniem prawidłowej postawy. Maksymalne wysunięcie biurka do wysokości 73 cm pozwala dorosłej osobie na naukę lub pracę. Regulacja dla biurek do biura to zakres od 63 cm do 82 cm co pozwala już dopasować biurko dla osoby o wzroście 150 cm.

Highslide JS

Biurko posiada 6 różnych ustawień w zależności od czynności wykonywanych

Różne stopnie regulacji kąta nachylenia blatu

Biurko posiada 6 różnych ustawień w zależności od wykonywanych czynności

Regulacja umieszczona z dwóch stron podnoszonego blatu dla zapewnienia stabilności blatu roboczego. Podwójne rozmieszczenie regulatorów, po obu stronach regulowanego blatu ma za zadanie zapewnić stabilność w czasie zabawy dzieci. Regulator można po ustawieniu żądanej wysokości, zabezpieczyć przed przypadkowym opuszczeniem lub zmianą ustawienia. Ustawienie blatu dostosowujemy do wykonywanej czynności i tak: Lekkie nachylenie 5-7 stopni do rysowania, 7-10 stopni do pisania i 10 - 15 do czytania.

Highslide JS

Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru biurka regulowanego

BEZPIECZEŃSTWO

Wytrzymałość i skuteczność rozwiązań

Proste rozwiązania, które skutkują ochronie naszego zdrowia w trakcie użytkowania biurka. Nie zawsze biurko jest użytkowane zgodnie z przeznaczeniem. Zwłaszcza przez dzieci. Ze względów bezpieczeństwa regulacja wysokości odbywa się przy zastosowaniu trzech płyt. Takie rozwiązanie zapewnia sztywność całej konstrukcji przy maksymalnym wysunięciu. Można stanąć na biurku i nie będzie efektu chybotania. Regulacja blatu jest obustronna. Zapewnia to stabilność blatu po ustawieniu go w 6 wybranych pozycjach. Blat pod naciskiem, nie zależnie z jakiej strony będziemy to robić, zachowuje swoje położenie bez zmian. Innym rodzajem ochrony jest blokada maksymalnego wychylenia blatu. Zabezpieczenia te zapobiegają podniesienie blatu więcej niż 10 cm od poziomego ustawienia. Następnym rozwiązaniem jest zablokowanie całkowicie blatu. Tak by całkowicie nie można było podnieść blatu. To zabezpieczenie szczególnie przydaje się w trakcie zmiany regulacji wysokości biurka.

Highslide JS

Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru biurka regulowanego

Dowolny wymiar biurka regulowanego

Dopasowanie rozmiaru do własnych potrzeb i potrzeb dziecka

Nie stoi nic na przeszkodzie, aby produkt który sami produkujemy dostosować do potrzeb indywidualnych każdego Klienta. Nie zależnie czy pokój jest duży czy mały nie istnieje ograniczenie w naszej kreatywności. Zawsze możemy zamówić wymiary i kolor produktu, który Nam odpowiada. Zmiana wymiarów nie stanowi dla nas żadnych przeszkód. Wszelkie zmiany odbywają się automatycznie tym samym Klient ma znacznie większe możliwości tworzenia własnych rozwiązań.

Highslide JS

Regulacja wysokości biurka

Możliwość zaokrąglenia narożników

Dla zwiększenia bezpieczeństwa w czasie zabawy.

W modelach biurek regulowanych "plus" występują zaokrąglone narożniki. Zapewniają zwiększone bezpieczeństwo w czasie zabawy najmłodszych użytkowników. Biurko w najniższym położeniu idealnie nadaje się dla wieku przedszkolnego. Przedszkolaki wykorzystują biurko do poznawania świata, rysowania malowania i zabawy zachowując prawidłową postawę. Zaokrąglenie można wykonać także na frontach. Często lekkie zaokrąglenie sprawia że produkt nabiera łagodniejszej linii i na pewno staje się bezpieczniejszy.

Highslide JS

Szuflada pełno wymiarowa mieszcząca blok A3.

Pełno wymiarowe metalowe szuflady

Wielkość szuflady pozwala na umieszczenie całego bloku A3

Szuflady zbudowane są z metalowych boków tzw. metalboxów. Dodatkowo dno szuflady wykonane jest z płyty meblowej tej samej grubości i koloru co całe biurko. Nasza szuflada zyskuje tym samym dodatkową stabilność, zapewniając długotrwałe bezawaryjne działanie. Dno szuflady nie zostanie wypchnięte przez nadmierne wypełnienie szuflady. Innym rozwiązaniem jakie możemy zaproponować to szuflady całkowicie z płyty meblowej. Dla zwiększenia jakości i wytrzymałości dno takich szufladach jest wsuwane (nie przybijane) po całym obwodzie.

Highslide JS

Tworzenie własnych aranżacji lub Dopasowanie biurka do już istniejących mebli

Dopasowanie biurka do już istniejących mebli

Wybieramy z całej palety dostępnych na rynku płyt meblowych

Biurka wykonane z płyt o zwiększonej gęstości i wytrzymałości zgodnie z wymaganiami normy EN 14322. Posiadają atest higieniczny Nr 241/779/272/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1. Materiał taki charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałości mechaniczną. Nie będzie widać żadnych śladów użytkowania po latach. Więcej w zakładce "Kolory".

Highslide JS

Możliwość tworzenia własnych indywidualnych rozwiązań.

Wiele dostępnych wzorów

Możliwość tworzenia własnych indywidualnych rozwiązań.

Samodzielnie możemy tworzyć własne kompozycje. Wybierać kolory poszczególnych komponentów i elementów konstrukcyjnych biurka. Zmiany mogą dotyczyć także wielkości i szerokości biurka. Możemy także skorzystać z już dostępnej palety wzorów biurek .


Highslide JS

Podpięcie mediaportów i osprzętu

Podpięcie mediaportów i osprzętu

Wszystko co potrzebne pod ręką.

Częste podpinanie wtyczek, złączy sieciowych czy USB i HDMI możemy ułatwić sobie montując mediaporty. Mediaporty możemy w dowolny sposób konfigurować. Jeżeli istnieje potrzeba przepuszczenia kabli wystarczy zamontować przelotkę o dowolnym kształcie. Zwiększy to nasze możliwości podpinania klawiatury, komputera, monitora i innych urządzeń bez konieczności kłopotliwego przenoszenia kabli z każdej strony.

... takie meble regulowane - tylko w LWIKI.

Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dowolnej porze.

AntiBot 

Zawsze mozemy zaproponowac indywidualne rozwiazania.

  • Adres siedziby:
    LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a, 05-090 Raszyn Polska
  • NIP: 534 252 29 16
  • KRS: 0000 626 999
  • REGON: 364 921 815 00000
  • Telefon: 515 0 79 79 0
  • Email: info@lwiki.pl
  • strona firmowa: www.Lwiki.pl
  • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl